ŚREDNICA 75 MM Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  3,90 zł W magazynie

  SZARE KOLANO 75 MM ∡30° Kolano kanalizacyjne o średnicy 75 mm i kątem 30o, wykonane z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczone jest do łączenia rur kanalizacyjnych pod różnym kątem, odprowadzających nieczystości wewnątrz budynku. Kolano z uszczelką wykonane z tworzyw najwyższej jakości, jest wytrzymałe i odporne na wysoką temperaturę.

  3,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  3,90 zł W magazynie

  SZARE KOLANO 75 MM ∡45° Kolano kanalizacyjne o średnicy 75 mm i kątem 45o, wykonane z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczone jest do łączenia rur kanalizacyjnych pod różnym kątem, odprowadzających nieczystości wewnątrz budynku. Kolano z uszczelką wykonane z tworzyw najwyższej jakości, jest wytrzymałe i odporne na wysoką temperaturę.

  3,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4,50 zł W magazynie

  SZARE KOLANO 75 MM ∡67° Kolano kanalizacyjne o średnicy 75 mm i kątem 67o, wykonane z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczone jest do łączenia rur kanalizacyjnych pod różnym kątem, odprowadzających nieczystości wewnątrz budynku. Kolano z uszczelką wykonane z tworzyw najwyższej jakości, jest wytrzymałe i odporne na wysoką temperaturę.

  4,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  5,00 zł W magazynie

  SZARE KOLANO 75 MM ∡90° Kolano kanalizacyjne o średnicy 75 mm i kątem 90o, wykonane z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczone jest do łączenia rur kanalizacyjnych pod różnym kątem, odprowadzających nieczystości wewnątrz budynku. Kolano z uszczelką wykonane z tworzyw najwyższej jakości, jest wytrzymałe i odporne na wysoką temperaturę.

  5,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów