RURY PCV Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
  • Szybki podgląd
    4,99 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 50 MM,0,315 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,315 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

    4,99 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    4,00 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 50 MM, 0,5 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,5 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    4,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    7,00 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 50 MM, 1 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 1 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    7,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    13,00 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 50 MM, 2 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 2 metrów. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    13,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    5,76 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 110 MM, 0,25 M Rura kanalizacyjna o średnicy 110 mm o długości 0,25 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

    5,76 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    6,03 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 110 MM, 0,315 M Rura kanalizacyjna o średnicy 110 mm o długości 0,315 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

    6,03 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    7,99 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 110 MM, 0,5 M Rura kanalizacyjna o średnicy 110 mm o długości 0,5 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    7,99 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    12,12 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 110 MM, 1 M Rura kanalizacyjna o średnicy 110 mm o długości 1 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    12,12 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    14,50 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 110 MM, 2 M Rura kanalizacyjna o średnicy 110 mm o długości 2 metrów. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    14,50 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    3,50 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 75 MM, 0,25 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,25 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    3,50 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    7,00 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 75 MM, 0,315 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,315 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

    7,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    8,00 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 75 MM, 0,5 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,5 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    8,00 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    9,80 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 75 MM, 1 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 1 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    9,80 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    19,50 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 75 MM, 2 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 2 metrów. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    19,50 zł
    W magazynie
  • Szybki podgląd
    4,50 zł W magazynie

    SZARA RURA PCV 50 MM,0,25 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,25 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

    4,50 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów