ŚREDNICA 50 MM Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  4,99 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 50 MM,0,315 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,315 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

  4,99 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4,00 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 50 MM, 0,5 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,5 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  4,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  7,00 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 50 MM, 1 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 1 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  7,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4,50 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 50 MM,0,25 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 0,25 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  4,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  13,00 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 50 MM, 2 M Rura kanalizacyjna o średnicy 50 mm o długości 2 metrów. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  13,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów