ŚREDNICA 75 MM Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  3,50 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 75 MM, 0,25 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,25 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  3,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  7,00 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 75 MM, 0,315 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,315 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek...

  7,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8,00 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 75 MM, 0,5 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 0,5 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  8,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  9,80 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 75 MM, 1 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 1 metra. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  9,80 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  19,50 zł W magazynie

  SZARA RURA PCV 75 MM, 2 M Rura kanalizacyjna o średnicy 75 mm o długości 2 metrów. Wykonana z polichlorku winylu PVC-U w kolorze szarym, przeznaczona jest do odprowadzania nieczystości wewnątrz budynku oraz w systemach podziemnych. Rury wykonane z tworzyw najwyższej jakości z kielichem i uszczelką, można łączyć z bogatą ofertą kształtek kanalizacyjnych.

  19,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów