Przesyłka kurierska (dostawa od 1 do 2 dni roboczych)


Produkty kupione w naszym sklepie dostarczane są za pośrednictwem firmy E-PAKA. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - to 48 godzin od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy kurjerskiej. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie w naszym sklepie w Gdyni przy ulicy Opata Hackiego 14B.

Paczki mogą być łączone w kilka przesyłek kierowanych do jednego Kupującego.

W przypadku zamówień nietypowych lub chwilowych braków magazynowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim przypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Czas realizacji może się również nieznacznie wydłużyć w okresach przedświątecznych. Realizacja oznacza proces od chwili złożenia zamówienia do momentu odebrania przesyłki przez firmę kurierską i dotyczy dni roboczych.

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub rachunek fiskalny.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.

W jakich godzinach dostarczacie przesyłki?

  • Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.
  • Odbiór osobisty może nastąpić w naszym sklepie w Gdyni przy ulicy Opata Hackiego 14B

Czy kurier zadzwoni przez doręczeniem przesyłki?

  • W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.

Co jeśli przesyłka kurierska się opóźnia?

  • Interweniować można w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr tel. (58) 663-33-17 lub wysyłając mail na adres sklep@sulima.gdynia.pl