Bezpieczne płatności online

W naszym sklepie obowiązuje system płatności firmy PayU S.A. PayU to wiodący w Polsce, system płatności przy użyciu kanałów elektronicznych. Pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet. PayU S.A. dostarcza serwisom internetowym najwyższej jakości rozwiązania w zakresie płatności w Internecie. Dzięki temu klienci mogą bezpiecznie i wygodnie płacić za swoje e-zakupy.

PayU S.A. jest licencjonowanym Agentem Rozliczeniowym i podlega nadzorowi Narodowego Banku Polskiego. Firma posiada certyfikat PCI DSS, który potwierdza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa płatności.

Systemy stworzone i obsługiwane przez PayU S.A. to www.platnosci.pl, www.payu.pl, www.placezallegro.pl oraz www.paygsm.pl. Z rozwiązań oferowanych przez PayU S.A. korzysta w Polsce ponad 8 000 serwisów internetowych.

Dlaczego warto korzystać z płatności z PayU?

  • Minimalizujesz ryzyko podszycia się pod ProLine innej strony WWW.
  • Twój numer rachunku bankowego, karty kredytowej oraz inne informacje finansowe nie są przekazywane ProLine, możesz doceniać bezpieczeństwo transakcji w każdym momencie.
  • Wygodnie wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb, nie musisz nawet mieć konta w banku.
  • Szybko i niezwłocznie dowiadujesz się o wpłacie swoich pieniędzy do ProLine.
  • Płacisz od razu po zakupie i szybciej otrzymujesz zakupione towary!
  • Zapłata z PayU korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które przekazujesz, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Bezpieczne płatności

Bezpieczeństwo gwarantuje - PayU

PayU to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

PayU (kiedyś Płatności.pl) to lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają na profesjonalną, bezkonkurencyjnę obsługę płatności internetowych.

Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy PayU, która obsługuje płatności kartami w sklepie ProLine. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Połączenie z stroną PayU.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane karty trafiają bezpośrednio do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu!